Ukážte nám že sa vám páčime
garancia kvality
riešenia
rojagroup
môj zoznam
cenová ponuka online

riešenia pre vás.....

crop_1335248628_depositphotos_7082369_s

 

 

 

 

 

Okenné systémy, čiže okná, rozdeľujeme do materiálových skupín. Oknárske firmy sa väčšinou zameriavajú na jednu z nich – drevo, plast alebo hliník. Ak im zadáte požiadavku, spravia komplexnú ponuku na jednej materiálovej báze. Preto sa usilujú prispôsobiť výrobky možnostiam materiálu. Môže sa teda stať, že na vašom nádhernom a vysnívanom dome máte okná, ktoré sú síce po tej technickej stránke v poriadku, ale od pôvodne navrhovaných sú na míle vzdialené a najradšej by ste ich zakryli závesmi.

Spoločnosť ROJA GROUP s.r.o. tieto problémy minimalizuje, pretože k ponukám pristupujeme inak.

Keďže pracujeme s viacerými materiálovými skupinami, nemáme potrebu prispôsobovať požiadavky klientov jednému materiálu, práve naopak. Materiál, z ktorého má byť okno alebo dvere vyrobené, navrhneme podľa požiadaviek, ktoré má spĺňať. Ak nie je možné vyrobiť ho napríklad z plastu, ponúkneme vám riešenie v hliníku. Jednoducho – prídete, zadáte svoje požiadavky a na ich základe vám navrhujeme produkt.Stane sa, že okná do ulice budú plastové, vchodové dvere a prechod do záhrady či zasklenie bazéna zase z hliníka. Znie to možno čudne, ale jedine pri tomto spôsobe riešenia možno zabezpečiť väčšinu požiadaviek architekta, ktorý vám navrhol dom, podľa vašich predstáv. Netreba sa obávať ani výsledného efektu. Zladenie všetkých prvkov je záležitosť, s ktorou sa v našej spoločnosti radi pohráme. Len ťažko zistíte rozdiely medzi oknami z rôznych materiálov, pretože farebne aj rozmerovo sa dajú výborne kombinovať.

Najmä stavebné firmy ocenia výhody komplexnej ponuky, v ktorej sú riešenia „pod jednou strechou" obrovským šetrením času. Význam však majú aj pre jednotlivcov, ktorí si stavajú rodinné domy. Tu sa totiž stále častejšie objavujú veľkorysé riešenia zasklení (predovšetkým zo strany záhrad), veľké fasády cez dve a viac podlaží. Ich súčasťou bývajú posuvné či skladacie systémy s takmer bezbariérovým priechodom medzi interiérom a exteriérom, pričom tu je už použitie hliníkových systémov a bezpečnostných zasklení podmienkou. Ostatné okenné konštrukcie domu môžu byť pritom na inej materiálovej báze.V kombinácií rôznych systémov tak nachádzame aj možnosť šetriť finančnými prostriedkami pri zachovaní vysokej používateľskej hodnoty produktu.

Kontaktujte nás nezáväzným dopytom cenová ponuka online, telefonicky Hotline 0949 22 61 61, alebo na našej predajni.