Ukážte nám že sa vám páčime
garancia kvality
riešenia
rojagroup
môj zoznam
cenová ponuka online

garancia kvality

Ako často kupujete okná alebo dvere? Raz, dva krát za život? Nanajvýš. Chcete ich určite kúpiť za dobrú cenu, nechať si ich namontovať a servisovať po celú ich životnosť a určite sa venovať iným veciam než riešeniu budúcich skrytých nákladov.

POZOR!

Nie všetky okná a dvere na trhu sú kvalitné.Celá rada obchodníkov nakupuje v rôznom zahraničí a pôvod ich okien je úplne nejasný. Také okná môžu obsahovať celý rad rizík spojených s budúcimi skrytými nákladmi.

Čo sú to skryté budúce náklady?

Ak si necháte namontovať okná vyrobené v neznámom zahraničí s neznámym pôvodom, riskujete, že okná neprežijú dve zimy!Ak si necháte dodať okná s nekvalitným kovaním, riskujete že vám nevydrží ani cez dve zimy!Ak si necháte namontovať okná firmou s ročnou históriou alebo od priekupníka riskujete, že ak dôjde na nejaké problémy alebo potrebu ďalšej dodávky či inej komunikácie, nebudete mať možno u koho okná servisovať!

Spoločnosť ROJA GROUP s.r.o. vám garantuje 100% spokojnosť a kvalitu, pretože naša ponuka neobsahuje žiadne vyššie uvedené riziká skrytých budúcich nákladov.Vaše okná a dvere, objednané v našej firme alebo pomocou nášho dopytového formulára pri správnom zaobchádzaní obsahujú 100% garanciu nulových skrytých budúcich nákladov.

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nechcete mať so svojimi oknami či dverami problémy? Potom sa obráťte na nás, pretože:

• sme firma s tradíciou a patríme medzi osvedčené slovenské firmy v obore

• predávame okná a dvere vyrábané z kvalitných profilov

• disponujeme vlastnou vzorkovou predajňou a vyškolenými poradcami - niektoré firmy však predávajú "z auta, alebo z garáže"

• predkladáme písomnú a individuálnu ponuku s oznámením presnej ceny za dodanie tovaru alebo služieb – nič neúčtujeme navyše!

• za svoju prácu ručíme a vykonávame bez výhovoriek záručný aj pozáručný servis našich okien a dverí

• dbáme na to, aby klient odchádzal s tým, že ponuke rozumie a všetko je v nej uvedené v konečných cenách - niektoré firmy sa takto nesprávajú

 

Kontaktujte nás nezáväzným dopytom cenová ponuka online, telefonicky Hotline 0949 22 61 61, alebo na našej predajni.