Ukážte nám že sa vám páčime
garancia kvality
riešenia
rojagroup
môj zoznam
cenová ponuka online

pozáručný a pravidelný servis okien a dverí

Prekvapilo Vás, že síce máte pomerne nové okná, ale ako by nespĺňali výrobcom ospevované výborné izolačné vlastnosti? Okná sa skladajú z mnohých komponentov a každý z nich má svoju úlohu. Pokiaľ aj jeden z nich nie je správne nastavený, tak to môže výrazne ovplyvniť izolačné vlastnosti okna.Našou prioritou je poskytnúť vám servis okien , aj tým, ktorých výrobca alebo dodávateľ už dávno neexistuje. Roky skúseností a spokojní klienti nás uisťujú o kvalite práce, ktorú vám ponúkame.

•  pozáručný servis plastových okien a dverí všetkých typov
•  opravy a výmenu časti kovania
•  premazanie,výmenu a impregnáciu tesnení
•  odstránenie prefukovania a rosenia okien
•  servis tieniacej techniky
 
Zároveň vám na základe priamych kontaktov s distribútormi jednotlivých doplnkov a náhradných dielov vieme ponúknuť veľmi výhodné ceny komponentov, ako aj ich následnú odbornú montáž.

Cieľom našej spoločnosti je v prvom rade spokojnosť zákazníka. V rámci programu „bezstarostná starostlivosť o okná a dvere“ ponúkame zvýhodnené ceny za pravidelný ale aj akýkoľvek iný servis a to:našim klientom,bytovým spoločenstvám,školám,správcovským spoločnostiam administratívnych priestorov a.t.ď.Prinášame vám tak nemalú úsporu budúcich možných nákladov a to za zvýhodnené ceny - kontaktujte nás!

Prečo okná a dvere vyžadujú starostlivosť?
Každá vec, aby slúžila dlho, potrebuje pravidelnú údržbu a servis. Navyše, ak je to tak zložitý výrobok, ako sú okná a dvere. Nie je to len kus niečoho, čo je zabudované v stene a potrebujeme to občas k vyvetraniu. Tak ako každý  technický produkt, aj okná a dvere podliehajú viacerým nepriaznivým vplyvom, ako sú napríklad: vysušenie či znehodnotenie tesnenia, dynamický tlak z prirodzených pohybov budov či obyčajné starnutie.

Názor, že okná a dvere nepotrebujú údržbu je mylný!
Aby vám vaše okná a dvere čo najdlhšie slúžili a plnili dlhodobo svoje funkcie, je potrebné sa o nich pravidelne starať. Všetky otváracie prvky majú v sebe pohyblivé časti, ktoré umožňujú vetranie a otváranie. Tieto je potrebné minimálne 1x do roka premazať. Ďalšou vecou, ktorá potrebuje údržbu, je tesnenie, ktoré starne a je nutné ho oživiť naolejovaním, aby bolo stále "čerstvé" a pružné.

Prečo je potrebné pravidelne servisovať okná?
Pravidelné nastavenie a premazanie funkčných dielov a tesnenia je dôležité pre správnu funkčnosť a minimalizovanie tepelných strát.Najväčšou výhodou pravidelného servisu je predĺženie životnosti výrobku o jeho štandardnú záruku ( napr. záruka na okná je 5 rokov, pravidelným servisom si predĺžime životnosť až na 25rokov)Ďalšou výhodou je šetrenie budúcich nákladov za výmenu komponentov. V porovnaní cien za pravidelnú údržbu s cenami za výmenu komponentov ako napríklad s cenou za kovanie a tesnenie, určite ušetríte nemalé množstvo finančných prostriedkov.

A čo sa deje, pokiaľ sa o okná nestaráme?
V prvom rade dochádza k strate ich prirodzených dobrých vlastností pri termoizolácii a s tým prichádzame o nemalé finančné prostriedky, ktoré sme do okien investovali. Okná prepúšťajú viac zvuku, chladu a tepla. Ďalším nepriaznivým javom sú rôzne mechanické poruchy, ktoré narúšajú komfort pri ich užívaní. Väčšinou okná nedoliehajú, vŕzgajú alebo sa zle zatvárajú.

Oplatí sa investovať do pravidelného servisu okien a dverí ?
Ako príklad - okná môžeme prirovnať k automobilu. Ten si tiež kúpime nový a jazdíme s ním na pravidelné servisné prehliadky po určitých najazdených kilometroch, aby nám vydržalo čo najdlhšie.Pravidelným servisom si predĺžite životnosť profilov, skiel, tesnení a kovania, výrobky vám budú slúžiť dlhšie a nebudete sa rozčuľovať nad ich zlou funkciou. V konečnom dôsledku tak ušetríte za budúcu výmenu komponentov okien a dverí ktoré sa rýchlejšie bez pravidelného servisu opotrebovávajú.

Ak máte záujem o prípadnú radu či o bližšie informácie ohľadom servisu vašich okien alebo vchodových dverí -  kontaktujte nás!.